БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPLP0619 6E ARRONDISSEMENT
VSPLP0619 6E ARRONDISSEMENT
VSPLP0619 6E ARRONDISSEMENT
VSPLP0619 6E ARRONDISSEMENT
VERSUS VERSACE

VSPLP0619 6E ARRONDISSEMENT

Шифра на артикл: 20865
Šifra proizvođača: 6E ARRONDISSEMENT
0 МКД
16.890 МКД
11.823 МКД
Заштеда: 5.067 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 46
Функција на часовник Датум, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 20, 22
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.490 МКД
Додадено во омилени
10.490 МКД
Додадено во омилени
13.690 МКД
Додадено во омилени
12.990 МКД