БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPVT0820 REALE
VSPVT0820 REALE
VSPVT0820 REALE
VSPVT0820 REALE
VERSUS VERSACE

VSPVT0820 REALE

Шифра на артикл: 20856
Šifra proizvođača: REALE
0 МКД
13.390 МКД
9.373 МКД
Заштеда: 4.017 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Златна, Сребрена
Сезона FW20
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.890 МКД
Додадено во омилени
9.190 МКД