БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPLK1520 MOUFFETARD
VERSUS VERSACE

VSPLK1520 MOUFFETARD

Шифра на артикл: 20855
Šifra proizvođača: MOUFFETARD
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Сребрена
Сезона FW20
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.790 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД
Додадено во омилени
12.790 МКД
Додадено во омилени
20.990 МКД