БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPHF0220 TORTONA
VSPHF0220 TORTONA
VSPHF0220 TORTONA
VSPHF0220 TORTONA
VSPHF0220 TORTONA
VSPHF0220 TORTONA
VERSUS VERSACE

VSPHF0220 TORTONA

Шифра на артикл: 20846
Šifra proizvođača: TORTONA
0 МКД
11.990 МКД
8.393 МКД
Заштеда: 3.597 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Бела
Сезона SS20
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 18
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.393 МКД
Заштеда 30%
11.990 МКД
Додадено во омилени
7.490 МКД