БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPHK0420 COVENT
VSPHK0420 COVENT
VSPHK0420 COVENT
VSPHK0420 COVENT
VSPHK0420 COVENT
VSPHK0420 COVENT
VERSUS VERSACE

VSPHK0420 COVENT

Шифра на артикл: 20845
Šifra proizvođača: COVENT
0 МКД
11.290 МКД
6.774 МКД
Заштеда: 4.516 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Сина
Стил Елегантен, Тренди
Ширина на ремче 16
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
19.611 МКД
Заштеда 10%
21.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.791 МКД
Заштеда 10%
11.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.595 МКД
Заштеда 50%
7.190 МКД
Количина: 1