БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPOQ5119 FIRE ISLAND LUMIERE
VSPOQ5119 FIRE ISLAND LUMIERE
VSPOQ5119 FIRE ISLAND LUMIERE
VSPOQ5119 FIRE ISLAND LUMIERE
VERSUS VERSACE

VSPOQ5119 FIRE ISLAND LUMIERE

Шифра на артикл: 20835
Šifra proizvođača: FIRE ISLAND LUMIERE
0 МКД
6.990 МКД
4.893 МКД
Заштеда: 2.097 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Женски
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 39
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Сезона FW20
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.893 МКД
Заштеда 30%
6.990 МКД