БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSP1R1220 FIRE
VSP1R1220 FIRE
VSP1R1220 FIRE
VSP1R1220 FIRE
VSP1R1220 FIRE
VSP1R1220 FIRE
VSP1R1220 FIRE
VSP1R1220 FIRE

VSP1R1220 FIRE

Шифра на артикл: 20834
Šifra proizvođača: FIRE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Пол Женски
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 39
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Сезона FW20
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.901 МКД
Заштеда 10%
9.890 МКД
Додадено во омилени
5.571 МКД
Заштеда 10%
6.190 МКД
Додадено во омилени
1.854 МКД
Заштеда 40%
3.090 МКД