БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JC1L151M0095 Glam Chic
JUST CAVALLI

JC1L151M0095 Glam Chic

Шифра на артикл: 20764
Šifra proizvođača: Glam Chic
0 МКД
10.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна, Сребрена
Боја на ремче Златна, Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Гостивар, Куманово, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
21.290 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Заштеда 35%
8.590 МКД
Додадено во омилени
6.890 МКД
Заштеда 30%
9.890 МКД