1-1117.1BN       LIVERPOOL
JACQUES LEMANS

1-1117.1BN LIVERPOOL

Шифра на артикл: 11806
0 МКД
12.290 МКД
12.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 44
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Достапност Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Куманово, Тетово Центар, Струга