БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4614 CARLIE
ES4614 CARLIE
ES4614 CARLIE
ES4614 CARLIE
ES4614 CARLIE
ES4614 CARLIE
ES4614 CARLIE
ES4614 CARLIE
FOSSIL

ES4614 CARLIE

Шифра на артикл: 20704
Šifra proizvođača: CARLIE
0 МКД
6.690 МКД
6.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 28
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Сребрена
Сезона FW20
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 12
Достапност Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Гостивар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.590 МКД
Додадено во омилени
12.990 МКД
Додадено во омилени
11.090 МКД
Додадено во омилени
27.390 МКД