БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MK4545 JARYN
MK4545 JARYN
MK4545 JARYN
MK4545 JARYN
MK4545 JARYN
MK4545 JARYN
MICHAEL KORS

MK4545 JARYN

Шифра на артикл: 20648
Šifra proizvođača: JARYN
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Ацетат, Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Розева, Роуз Голд
Сезона FW20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 8
Trenutno nema komentara