БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4888 IZZY
ES4888 IZZY
ES4888 IZZY
ES4888 IZZY
ES4888 IZZY
ES4888 IZZY
FOSSIL

ES4888 IZZY

Шифра на артикл: 20642
Šifra proizvođača: IZZY
0 МКД
6.090 МКД
6.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 35
Функција на часовник Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Крем
Сезона FW20
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 16
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.990 МКД
Заштеда 17%
7.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.290 МКД
Количина: 1