БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKW2916 FISK
SKW2916 FISK
SKW2916 FISK
SKW2916 FISK
SKW2916 FISK
SKW2916 FISK
SKAGEN

SKW2916 FISK

Шифра на артикл: 20635
Šifra proizvođača: FISK
0 МКД
9.390 МКД
5.634 МКД
Заштеда: 3.756 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Бела
Сезона SS20
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
8.690 МКД
Додадено во омилени
12.590 МКД