AR11329 MATTEO
AR11329 MATTEO
AR11329 MATTEO
AR11329 MATTEO
AR11329 MATTEO
AR11329 MATTEO
AR11329 MATTEO
AR11329 MATTEO
EMPORIO ARMANI

AR11329 MATTEO

Шифра на артикл: 20631
Šifra proizvođača: MATTEO
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на часовник Алуминиум
Материјал на ремче Алуминиум
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Сезона FW20
Боја на бројчаник Виолетова
Боја на куќиште Црвена
Боја на ремче Црвена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло