AR11325 MARIO
AR11325 MARIO
AR11325 MARIO
AR11325 MARIO
AR11325 MARIO
AR11325 MARIO
AR11325 MARIO
AR11325 MARIO
EMPORIO ARMANI

AR11325 MARIO

Шифра на артикл: 20629
Šifra proizvođača: MARIO
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Датум, Хронограф
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Сезона SS20
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
16.990 МКД
Заштеда 31%
24.690 МКД
Додадено во омилени
9.590 МКД
Додадено во омилени
24.990 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД