WS-1000H-2A WS-1000
CASIO

WS-1000H-2A WS-1000

Шифра на артикл: 20588
Šifra proizvođača: WS-1000
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42,5
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Двојно време, Ден во неделата, Дигитален, Илуминација, Календар, Меморија на истрчани кругови(60), Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
2.601 МКД
Заштеда 10%
2.890 МКД