06-4302.29.007.04 TWILIGHT II
06-4302.29.007.04 TWILIGHT II
06-4302.29.007.04 TWILIGHT II
06-4302.29.007.04 TWILIGHT II
SWISS MILITARY HANOWA

06-4302.29.007.04 TWILIGHT II

Шифра на артикл: 20491
Šifra proizvođača: TWILIGHT II
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SWISS MILITARY HANOWA
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
33.831 МКД
Заштеда 10%
37.590 МКД
Додадено во омилени
33.831 МКД
Заштеда 10%
37.590 МКД
Додадено во омилени
9.981 МКД
Заштеда 10%
11.090 МКД
Додадено во омилени
9.981 МКД
Заштеда 10%
11.090 МКД