БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SYL189WB URBAN GLITTER
SUPERDRY

SYL189WB URBAN GLITTER

Шифра на артикл: 20459
Šifra proizvođača: URBAN GLITTER
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SUPERDRY
Пол Женски
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Бела
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara