AR1979 LUIGI
AR1979 LUIGI
AR1979 LUIGI
AR1979 LUIGI
EMPORIO ARMANI

AR1979 LUIGI

Шифра на артикл: 20227
Šifra proizvođača: LUIGI
0 МКД
27.190 МКД
24.471 МКД
Заштеда: 2.719 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 46
Функција на часовник Датум, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Ширина на ремче 22
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
18.621 МКД
Заштеда 10%
20.690 МКД
Додадено во омилени
9.351 МКД
Заштеда 10%
10.390 МКД
Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД
Додадено во омилени
14.931 МКД
Заштеда 10%
16.590 МКД