БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА
W0884L11 TRI GLITZ
GUESS

W0884L11 TRI GLITZ

Шифра на артикл: 20111
Šifra proizvođača: TRI GLITZ
0 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Куманово, Тетово Центар, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.790 МКД
Додадено во омилени
9.290 МКД
Додадено во омилени
9.990 МКД
Додадено во омилени
9.490 МКД
string(0) ""
string(0) ""