БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SYL292WP Urban Etch
SUPERDRY

SYL292WP Urban Etch

Шифра на артикл: 19978
Šifra proizvođača: Urban Etch
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SUPERDRY
Пол Женски
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Портокалова
Боја на куќиште Портокалова
Боја на ремче Портокалово
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara