БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GL0023-18 Alloy
GMT LONDON

GL0023-18 Alloy

Шифра на артикл: 19528
Šifra proizvođača: Alloy
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GMT LONDON
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Розева
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Розева
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.290 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
1.690 МКД
Додадено во омилени
1.690 МКД