БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DW-5610SU-3E DW-5610
DW-5610SU-3E DW-5610
DW-5610SU-3E DW-5610
DW-5610SU-3E DW-5610
DW-5610SU-3E DW-5610
DW-5610SU-3E DW-5610
DW-5610SU-3E DW-5610
DW-5610SU-3E DW-5610
DW-5610SU-3E DW-5610
DW-5610SU-3E DW-5610
G-SHOCK

DW-5610SU-3E DW-5610

Шифра на артикл: 19367
Šifra proizvođača: DW-5610
0 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43,8 X 48,9
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Маслинесто зелена
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Ул. Македонија, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
14.590 МКД
Заштеда 22%
18.590 МКД