БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PL.16021JSB/79MM SILFRA
POLICE

PL.16021JSB/79MM SILFRA

Шифра на артикл: 19325
Šifra proizvođača: SILFRA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник 12/24 часа, Двојно време, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
21.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.490 МКД
Заштеда 34%
23.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
8.990 МКД
Количина: 1