БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PL.14378JSU/13P ARMOR
POLICE

PL.14378JSU/13P ARMOR

Шифра на артикл: 19316
Šifra proizvođača: ARMOR
0 МКД
13.890 МКД
13.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон, Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 50
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Тегет, Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara