БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PL.15967JSR/02 PATRIOT
POLICE

PL.15967JSR/02 PATRIOT

Шифра на артикл: 19314
Šifra proizvođača: PATRIOT
0 МКД
7.990 МКД
7.191 МКД
Заштеда: 799 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.921 МКД
Заштеда 10%
17.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.291 МКД
Заштеда 10%
16.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.621 МКД
Заштеда 10%
10.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
20.691 МКД
Заштеда 10%
22.990 МКД
Количина: 1