БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES1L177L0025

ES1L177L0025

Шифра на артикл: 19095
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.490 МКД
Додадено во омилени
14.751 МКД
Заштеда 10%
16.390 МКД
Додадено во омилени
7.821 МКД
Заштеда 10%
8.690 МКД
Додадено во омилени
5.334 МКД
Заштеда 40%
8.890 МКД