БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES1G209L0025
ES1G209L0025
ES1G209L0025
ES1G209L0025
ES1G209L0025
ES1G209L0025
ES1G209L0025
ES1G209L0025

ES1G209L0025

Шифра на артикл: 19088
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет, Црвена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
18.441 МКД
Заштеда 10%
20.490 МКД
Додадено во омилени
9.261 МКД
Заштеда 10%
10.290 МКД
Додадено во омилени
12.771 МКД
Заштеда 10%
14.190 МКД
Додадено во омилени
11.601 МКД
Заштеда 10%
12.890 МКД