БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JC1L130M0085 JC Solo XL
JUST CAVALLI

JC1L130M0085 JC Solo XL

Шифра на артикл: 19036
Šifra proizvođača: JC Solo XL
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Златна, Сребрена
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД
Заштеда 27%
10.990 МКД
Додадено во омилени
21.290 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Заштеда 35%
8.590 МКД