БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SHE-4052PG-2A
SHEEN

SHE-4052PG-2A

Шифра на артикл: 18999
0 МКД
9.190 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 3.200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SHEEN
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Сваровски елементи, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.590 МКД
Додадено во омилени
9.234 МКД
Заштеда 40%
15.390 МКД
Додадено во омилени
26.390 МКД
Додадено во омилени
19.090 МКД