БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
LA670WEFL-3E
LA670WEFL-3E
LA670WEFL-3E
LA670WEFL-3E
CASIO VINTAGE

LA670WEFL-3E

Шифра на артикл: 18992
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 24,6 X 30,3
Функција на часовник Аларм, Календар, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Маслинесто зелена
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara