БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DW-5600SB-2E DW-5600
DW-5600SB-2E DW-5600
DW-5600SB-2E DW-5600
DW-5600SB-2E DW-5600
DW-5600SB-2E DW-5600
DW-5600SB-2E DW-5600
DW-5600SB-2E DW-5600
DW-5600SB-2E DW-5600
G-SHOCK

DW-5600SB-2E DW-5600

Шифра на артикл: 18897
Šifra proizvođača: DW-5600
0 МКД
9.490 МКД
5.694 МКД
Заштеда: 3.796 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Унисекс
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 42,8 X 48,9
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Виолетова
Боја на куќиште Виолетова
Боја на ремче Виолетова
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, OUTLET Аеродром, Тетово Центар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara