БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GMW-B5000G-1E GMW-B5000
G-SHOCK

GMW-B5000G-1E GMW-B5000

Шифра на артикл: 18754
Šifra proizvođača: GMW-B5000
0 МКД
30.990 МКД
15.495 МКД
Заштеда: 15.495 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43,2 X 49,3
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, Аларм, Атомско сметање (MULTI BAND 6), Датум, Дигитален, Илуминација, Индикатор на батерија, Календар, Меморија на дневник на летови, Отпорност на удари и вибрации, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.594 МКД
Заштеда 40%
25.990 МКД
Количина: 1