БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1-2062A-SET58 LA PASSION
1-2062A-SET58 LA PASSION
1-2062A-SET58 LA PASSION
1-2062A-SET58 LA PASSION
1-2062A-SET58 LA PASSION
1-2062A-SET58 LA PASSION
JACQUES LEMANS

1-2062A-SET58 LA PASSION

Шифра на артикл: 18544
Šifra proizvođača: LA PASSION
0 МКД
25.790 МКД
25.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Материјал на часовник Сваровски елементи, Челик
Материјал на ремче Челик
Материјал на накит Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 37
Должина на накит (mm) 460
Дијаметар на прстен (mm) 18
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на накит Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.890 МКД
Заштеда 25%
9.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
25.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.490 МКД
Количина: 1