1-2024J MILANO
1-2024J MILANO
1-2024J MILANO
1-2024J MILANO
1-2024J MILANO
1-2024J MILANO
1-2024J MILANO
1-2024J MILANO
JACQUES LEMANS

1-2024J MILANO

Шифра на артикл: 18527
Šifra proizvođača: MILANO
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Материјал на часовник Сваровски елементи, Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 34
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црвена
Боја на куќиште Сребрена, Црвена
Боја на ремче Црвена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло