БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4700 CARLIE MINI
ES4700 CARLIE MINI
ES4700 CARLIE MINI
ES4700 CARLIE MINI
ES4700 CARLIE MINI
ES4700 CARLIE MINI
FOSSIL

ES4700 CARLIE MINI

Шифра на артикл: 18417
Šifra proizvođača: CARLIE MINI
0 МКД
6.790 МКД
6.111 МКД
Заштеда: 679 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Персонализирај ме
Персонализацијата е бесплатна!
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 28
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Зелена, Розева, Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
14.751 МКД
Заштеда 10%
16.390 МКД
Додадено во омилени
7.821 МКД
Заштеда 10%
8.690 МКД
Додадено во омилени
21.591 МКД
Заштеда 10%
23.990 МКД
Додадено во омилени
6.381 МКД
Заштеда 10%
7.090 МКД