БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
AR11264 AVIATOR
AR11264 AVIATOR
AR11264 AVIATOR
AR11264 AVIATOR
AR11264 AVIATOR
AR11264 AVIATOR
AR11264 AVIATOR
AR11264 AVIATOR
EMPORIO ARMANI

AR11264 AVIATOR

Шифра на артикл: 18409
Šifra proizvođača: AVIATOR
0 МКД
25.890 МКД
25.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Титаниум
Боја на ремче Титаниум
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.690 МКД