БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4535 JACQUELINE
ES4535 JACQUELINE
ES4535 JACQUELINE
ES4535 JACQUELINE
FOSSIL

ES4535 JACQUELINE

Шифра на артикл: 18314
Šifra proizvođača: JACQUELINE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Црна
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
21.090 МКД
Додадено во омилени
7.833 МКД
Заштеда 30%
11.190 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД