CRA29102 CAMPESTRI FW19
CERRUTI 1881

CRA29102 CAMPESTRI FW19

Шифра на артикл: 18159
Šifra proizvođača: CAMPESTRI FW19
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
13.890 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
27.790 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД