PL.15923JSTR/04MM MARMOL
PL.15923JSTR/04MM MARMOL
PL.15923JSTR/04MM MARMOL
PL.15923JSTR/04MM MARMOL
PL.15923JSTR/04MM MARMOL
PL.15923JSTR/04MM MARMOL
POLICE

PL.15923JSTR/04MM MARMOL

Шифра на артикл: 18123
Šifra proizvođača: MARMOL
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
17.990 МКД
Додадено во омилени
8.995 МКД
Заштеда 50%
17.990 МКД
Додадено во омилени
8.690 МКД