БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
W1274L2 HEAVY METAL
GUESS

W1274L2 HEAVY METAL

Шифра на артикл: 17780
Šifra proizvođača: HEAVY METAL
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.651 МКД
Заштеда 10%
17.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.861 МКД
Заштеда 10%
14.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
13.401 МКД
Заштеда 10%
14.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
18.891 МКД
Заштеда 10%
20.990 МКД
Количина: 1