БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKW6510 AAREN
SKW6510 AAREN
SKW6510 AAREN
SKW6510 AAREN
SKAGEN

SKW6510 AAREN

Шифра на артикл: 17749
Šifra proizvođača: AAREN
0 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Унисекс
Материјал на часовник Алуминиум
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 41
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Боја на бројчаник Жолта
Боја на куќиште Жолта
Боја на ремче Жолта
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, OUTLET Аеродром, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.590 МКД