БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
A700WE-1A A700
A700WE-1A A700
A700WE-1A A700
A700WE-1A A700
CASIO VINTAGE

A700WE-1A A700

Шифра на артикл: 17096
Šifra proizvođača: A700
0 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S
Големина на куќиште на часовник (mm) 35,5 X 37,4
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.590 МКД
Заштеда 26%
15.590 МКД
Додадено во омилени
9.390 МКД
Заштеда 24%
12.390 МКД
Додадено во омилени
9.390 МКД
Заштеда 24%
12.390 МКД
Додадено во омилени
17.790 МКД