CRA26302 ALBIANO
CERRUTI 1881

CRA26302 ALBIANO

Шифра на артикл: 17068
Šifra proizvođača: ALBIANO
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
13.311 МКД
Заштеда 10%
14.790 МКД
Додадено во омилени
12.501 МКД
Заштеда 10%
13.890 МКД
Додадено во омилени
10.611 МКД
Заштеда 10%
11.790 МКД
Додадено во омилени
16.674 МКД
Заштеда 40%
27.790 МКД