БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
W1121L1 MOD HEAVY METAL
W1121L1 MOD HEAVY METAL
W1121L1 MOD HEAVY METAL
W1121L1 MOD HEAVY METAL
GUESS

W1121L1 MOD HEAVY METAL

Шифра на артикл: 16886
Šifra proizvođača: MOD HEAVY METAL
0 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.590 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД
Додадено во омилени
9.390 МКД
Заштеда 24%
12.390 МКД
Додадено во омилени
17.790 МКД