FS5061 GRANT
FOSSIL

FS5061 GRANT

Шифра на артикл: 11472
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 44
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива, Тегет
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло