GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
GPR-B1000-1B
G-SHOCK

GPR-B1000-1B

Шифра на артикл: 16701
0 МКД
61.990 МКД
37.194 МКД
Заштеда: 24.796 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума, Карбонски влакна
Тип на механизам Дигитален
Големина на куќиште на часовник (mm) 57,7 X 60,3
Функција на часовник BLUETOOTH 4.0, GPS, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Алтиметар, Барометар, Дигитален компас, Илуминација, Календар, Отпорност на ниски температури, Отпорност на удари и вибрации, Отпорност од кал, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Термометар
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Маслинесто зелена
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
Заштеда 40%
2.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""