БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
R3251519002 EX-21
SECTOR

R3251519002 EX-21

Шифра на артикл: 16677
Šifra proizvođača: EX-21
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43,6
Функција на часовник Дигитален
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.421 МКД
Заштеда 10%
2.690 МКД
Додадено во омилени
1.701 МКД
Заштеда 10%
1.890 МКД
Додадено во омилени
2.421 МКД
Заштеда 10%
2.690 МКД