БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
AR11171 GIANNI T-BAR
AR11171 GIANNI T-BAR
AR11171 GIANNI T-BAR
AR11171 GIANNI T-BAR
AR11171 GIANNI T-BAR
AR11171 GIANNI T-BAR
EMPORIO ARMANI

AR11171 GIANNI T-BAR

Шифра на артикл: 16652
Šifra proizvođača: GIANNI T-BAR
0 МКД
17.790 МКД
10.674 МКД
Заштеда: 7.116 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 14
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.214 МКД
Заштеда 40%
8.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.413 МКД
Заштеда 30%
10.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.354 МКД
Заштеда 40%
10.590 МКД
Количина: 1