DW-5600HRGRZ-1E
G-SHOCK

DW-5600HRGRZ-1E

Шифра на артикл: 16580
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42,8
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Илуминација, Калкулатор, Отпорност на удари и вибрации, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Правоаголно

Слични производи

Додадено во омилени
2.601 МКД
Заштеда 10%
2.890 МКД
Додадено во омилени
2.331 МКД
Заштеда 10%
2.590 МКД
Додадено во омилени
9.261 МКД
Заштеда 10%
10.290 МКД
Додадено во омилени
11.154 МКД
Заштеда 40%
18.590 МКД